Czy warto stosować świetlówki LED?

Jeśli chodzi o oświetlenie liniowe i jego rodzaje, do dzisiaj jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań są tradycyjne świetlówki. Lampy fluorescencyjne mają jednak bardzo wiele wad, przez co dąży się do ich zmiany na ich nowocześniejsze zamienniki. Jedną z możliwości jest instalacja żarówek wykorzystujących technologię LED, w której za emisję światła odpowiedzialne są diody elektroluminescencyjne. Czy faktycznie jest to godna uwagi alternatywa?

czytaj całość »
Oświetlenie biur i miejsc publicznych

Biura i przestrzeń przeznaczona dla pracowników to miejsca, które wymagają szczególnej uwagi jeśli chodzi o rodzaj dobranego oświetlenia. Specjalne normy określają, jakie warunki powinny panować w tego rodzaju przestrzeni, aby gwarantować osobom zatrudnionym jak najbardziej optymalne warunki pracy. Jaki rodzaj lamp sprawdzi się w pomieszczeniach przedsiębiorstw i na co należy zwracać uwagę podczas wybierania odpowiednich lamp?

czytaj całość »
Wyjątkowe efekty w każdym wnętrzu - taśmy dekoracyjne LED

Iluminacje świetlne to bardzo istotna część aranżacji przestrzeni, zarówno jeśli chodzi o wnętrza, jak i zewnętrzne części budynku. Jak się okazuje, coraz częściej nawet niedużym kosztem mamy możliwość wzbogacenia domu wyjątkowym oświetleniem. Jednym z rozwiązań, które daje bardzo duże możliwości są oryginalne taśmy LED. Czy rzeczywiście warto je stosować?

czytaj całość »
Rodzaje oświetlenia idealne do wystaw sklepowych

Dobrze dobrany rodzaj oświetlenia pozwala na uwydatnienie pewnych rzeczy bądź ukrycie defektów. Zjawisko to wykorzystują właściciele sklepów, którzy za pomocą odpowiednich lamp potrafią wyeksponować swoje produkty. Można to zauważyć właściwie w każdej branży - od sklepów spożywczych, poprzez te z ubraniami, aż do tych zajmujących się dystrybucją sprzętu elektronicznego. Jakie rodzaje oświetlenia dają największe możliwości placówkom handlowym?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl