Wyciągasz choinkę z piwnicy i nagle okazuje się, że stare lampki, których razem z rodziną używaliście od lat, nagle przestały działać? A może szukasz sposobów, dzięki którym ożywisz i urozmaicisz tradycyjne oświetlenie choinkowe, nic zarazem nie tracąc z klasycznego ducha Świąt? W naszej ofercie znajdziesz oryginalne zestawy lampek LED w wielu kształtach, a także inne akcesoria oświetleniowe, którymi udekorujesz swoją choinkę, a także cały dom.

Węże świetlne – iluminacja wokół domu i nie tylko

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, możesz zadbać o to, żeby nie tylko jego wnętrze było pełne świątecznej atmosfery – także na zewnątrz możesz pokazać, że zbliżają się Święta! Dostępne u nas węże oferują kolorowe światło w zakresie RGB (czerwony, zielony, niebieski). Możesz dowolnie ustawiać jego barwę za pomocą specjalnego pilota, regulując natężenie każdej z poszczególnych barw podstawowych.
Instalując węże świetlne, pamiętaj o konieczności montażu osobnego stabilizatora, którego zadaniem jest niedopuszczenie do „falowania” uzyskanej wiązki. Wąż nie musi biec jednak wyłącznie na zewnątrz (np. wzdłuż rynien lub przed wejściem do domu), możesz go także zainstalować w dowolnym pomieszczeniu! Certyfikat IP67 gwarantuje wodoodporność oferowanych taśm-węży.

Lampki na choinkę LED

Do zestawów diod LED podchodzono kiedyś z pewną nieufnością z uwagi choćby na zimny, biały blask, który emitowały. Te czasy to już jednak przeszłość! Technologia poszła do przodu, a my możemy cieszyć się zarówno ciepłym jak i zimnym blaskiem w zależności od potrzeb. Lampki LED oferują także szereg innych zalet w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań:

• wyjątkowo długa żywotność od 15 do 50 tysięcy godzin,
• energooszczędność – niższe rachunki to dobra wiadomość zarówno dla Ciebie jak i dla środowiska,
• bezpieczeństwo – LEDy nie nagrzewają się, dzięki czemu nie ma ryzyka, że się o nie oparzysz.

Oferowane u nas zestawy lampek można ze sobą swobodnie łączyć oraz zamawiać poszczególne zestawy kolorystyczne na wymiar co do metra. Zaprojektuj samodzielnie własną iluminację świąteczną na choinkę i zachwyć najbliższych oraz znajomych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl