Szukasz oryginalnego sposobu na oświetlenie pokoju, które nie będzie tylko kolejnym żyrandolem lub lampą zajmującą niepotrzebnie dużo miejsca? Taśma LED RGB będzie nie tylko eleganckim, lecz także bardzo wygodnym i wydajnym rozwiązaniem. Długość produktu może być dostosowana do potrzeb Klienta i przycięta na miarę w zależności od tego, czy szukasz oświetlenia pokoju czy tylko jego części, np. akwarium. To nie Ty musisz dostosować się do produktu, to on dostosuje się do Ciebie!

Oświetlenie wykorzystujące diody elektroluminescencyjne bardzo dobrze przyjęło się w naszych domach. Użytkownicy cenią przede wszystkim ich energooszczędność, niezawodność oraz to, że w mgnieniu oka osiągają one pełną jasność. Pragniemy zaproponować naszym Klientom nowe podejście do oświetlenia, w którym żarówkę zastępuje taśma LED RGB. Takie rozwiązanie pozwala znacznie ciekawiej zaaranżować układ oświetlenia w pokoju, a także zadbać o estetyczne doświetlenie trudniej dostępnych wnęk, które możemy znaleźć między innymi w kuchni.

Proponujemy taśmy wyposażone w diody emitujące światło określonej barwy oraz takie, które zawierają zestawy zawierające LEDy kolorowe na pilota, którymi można sterować z dowolnego zakątka pokoju. Nasze produkty są od razu wyposażone w stabilizatory zapobiegające zjawisku „falowania” światła, zaś taśmy zostały skonstruowane w taki sposób, aby można je było docinać na wymiar co do metra.

LEDy RGB - ustaw takie światło, jakie Ty chcesz

Możliwości, jakie oferuje taśma LED RGB, są w gruncie rzeczy ograniczone jedynie wyobraźnią i potrzebami użytkownika. LEDy do pokoju z pilotem pozwalają użytkownikom dowolnie modyfikować kolory otrzymywanego światła i tym samym zmieniać przy pomocy oświetlenia sposób, w jaki odbieramy dane pomieszczenie.

Neutralny kolor oświetlenia pokoju może w okamgnieniu przybrać ciepły, delikatny odcień kojarzący się ze świątecznym wieczorem. Równie łatwo, za przyciśnięciem pilota, można stworzyć atmosferę bardziej pasującą do imprezy halloweenowej – upiornie czerwony lub zielony kolor światła nada spotkaniu klimatu i sprawi, że stroje będą się świetnie prezentować! Taśmy świecące w pełnym zakresie RGB łączą w sobie funkcje tradycyjnych żarówek, jednocześnie oferując zupełnie nowe spektrum możliwości zamknięte w łatwym w obsłudze pilocie.

Taśmy LED zewnętrzne i do użytku wewnętrznego

Zadbaliśmy również o to, aby oferowane zestawy (zarówno RGB jak i jednokolorowe) posiadały certyfikat IP67 poświadczający wodoodporność produktu – oznacza to, że mogą one być montowane nie tylko w pokojach, lecz także w pomieszczeniach, gdzie często występuje wyjątkowo wilgotne powietrze, czyli kuchniach oraz łazienkach. Użytkownicy mogą także zainstalować produkt na zewnątrz domu, a następnie ustawić za pomocą pilota określoną barwę światła.

Zalety oświetlenia ledowego

Główną zaletą oferowanych taśm jest zastosowany w nich rodzaj oświetlenia. Żarówki tego typu nie nagrzewają się w trakcie pracy oraz są bardziej energooszczędne w porównaniu do tradycyjnych odpowiedników. Cały zestaw natomiast oferuje wyjątkową wygodę użytkowania – LEDy kolorowe (RGB) na pilota włączysz i wyłączysz z każdego miejsca w pokoju! Odznaczają się one także znacznie większa żywotnością, a niektóre modele (tj. pozbawione warstwy żelowej) mogą być używane również wokół domu, nawet przy warunkach zwiększonej wilgotności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl