Jak w prosty i szybki sposób odświeżyć wygląd mieszkania lub domu? W naszym sklepie internetowym posiadamy dekoracyjne okleiny meblowe. Są to folie samoprzylepne, dzięki którym możesz zasłonić dowolne elementy, a nawet całe powierzchnie! Wszystkie posiadają wymiary 45 x 200 i odpowiednią grubość.

Dekoracyjna okleina na meble

Folia samoprzylepna najczęściej stosowana jest w celach dekoracyjnych. Szeroka paleta barw umożliwia dobór dowolnego koloru na szafkę w kuchni, komodę w sypialni czy często używany blat biurka. Udostępniamy również wersje imitujące drewno, które pomagają nadać pomieszczeniom ciepłego wyrazu. Są jednymi z najchętniej kupowanych produktów przez Klientów.

Proponowane artykuły charakteryzują się ponadto wytrzymałością i łatwością w zachowaniu czystości na ich powierzchni. Można je myć dowolnymi preparatami dezynfekującymi. Przymocowanie jest bardzo intuicyjne, należy poprzedzić pracę oczyszczeniem i wysuszeniem danego obiektu, a następnie przykleić okładzinę według instrukcji. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych w tej kategorii produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl